Alkalmazás- és adatbázisüzemeltető (16-2847) (Budapest)

Alkalmazás- és adatbázisüzemeltető (16-2847)

Egy FMCG területen lévő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Alkalmazások üzemeltetése, optimális működésének elérése,
  • Adatbázisok és portálok karbantartása, üzemeltetése és rendszeres frissítése,
  • Meglévő folyamatok felülvizsgálata és új továbbfejlesztési lehetőségek feltárása,
  • Szükséges riportok elkészítése.

Elvárások

  • Informatikai felsőfokú végzettség,
  • 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben,
  • Adatbázis kezelés ismeret/tapasztalat,
  • Nagy mennyiségű adat kezelése, összefüggések átlátása, riport készítési gyakorlat,
  • Microsoft SQL ismeret.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, bónusz, magán egészségbiztosítás, életbiztosítás),
  • Sportolási lehetőség házon belül, All You Can Move kártya,
  • Hibrid munkavégzés,
  • Fejlődési lehetőségek és képzési programok, amelyek segítenek szakmailag fejlődni,
  • Hosszútávú karrierlehetőség, családias légkör.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest