Angol tanár (Székesfehérvár)

Székesfehérvári nyelviskola megbízásából megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Angol tanár

Elvárások:

Szeretnéd, ha munkád során játékosnak, kreatívnak, energikusnak, és mosolygósnak kellene lenned?,

Szeretsz gyerekekkel foglalkozni és könnyen megtalálod velük a közös nevezőt?,

Olyan munkát keresel, ami minden nap feltölt, büszkévé és elégedetté tesz?,

Kitartó vagy, nem riadsz vissza a kihívásoktól és szívvel - lélekkel adnád át a tudásodat egy nemzetközileg sikeres módszer segítségével?, ,

Rád van szükségünk, amennyiben:,

  • Felsőfokon tudsz angolul (C1 nyelvtudás),
  • Pozitív, barátságos, lendületes személyiséged van,
  • Pedagógiai érzékkel vagy megáldva és értesz a gyerekek nyelvén,
  • Részt veszel az oktatóképzésünkön, hogy elsajátítsd a saját metodikánkat

Előnyt jelent:

  • Szenvedélyesen szereted az angol nyelvet és a gyerekek oktatásában látod a jövőt,,
  • Kulturálisan nyitott vagy,
  • Szívesen, gyakran és felszabadultan tudsz nevetni,
  • Hiszel a korai nyelvelsajátítás erejében

Feladatok:

  • Angol nyelvtanári diplomád,
  • Tanítási tapasztalatod,
  • Tanári vagy óvoda pedagógusi végzettséged,
  • C1 felsőfokú nyelvvizsgád

Amit kínálunk:

  • Élményszerű angolórákat tartani 4-8 fős kiscsoportban 3 hónapostól - 19 éves korú gyerekek (első félévben a 3-12 éves korosztályt),
  • Órákra készülés, szemléltető eszközök készítése, ,

Amit kapsz tőlünk:,

  • Nemzetközi módszer,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzések a központban, nemzetközi képesítés,
  • Állandó szakmai támogatás,
  • Versenyképes fizetés,
  • Barátságos munkakörnyezet, jó munkakörülmények,
  • Folyamatos pozitív visszacsatolás és mosoly a gyerekektől, ,

Munkaidőd:,

Főállást vagy részmunkaidős munkát keresel?, Beszéljük meg, mikor és mennyi idő a legalkalmasabb számodra!, A tanórák 16:00 és 19:00 között vannak, minimum 2 délután és az órákra való előkészületeket rugalmasan időzítheted!, Ideális esetben heti 20-30 órás munkaviszony, melyből heti 9-12 órát tanítasz, ugyanennyit készülsz az órákra rugalmas időbeosztással és a maradék idődben kreatívan részt veszel a játékos szemléltető eszközök elkészítésében.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!