Bárpultos (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Dob Corner Kft. a belváros szívében található party hostel, ami folyamatos elszállásolást biztosít, főként a város nyüzsgését megismerni vágyó fiatalok számára. Most privát bárjukba keresnek barátságos, munkájukra igényes bárpultosokat.

Bárpultos

Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása
  • Italok kiadása, long drinkek készítése
  • Kasszakezelés

Elvárások

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 30 óra vállalása
  • Hétfőtől vasárnapig előre egyeztetett beosztásban
  • 14:00-00:30 vagy 18:00-00:30 közötti műszakok vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2300 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred a bruttóval megegyező
  • Pörgős, valóban változatos munkakör, nincs két egyforma nap
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Budapest