Bemintázási koordinátor (Túrkeve)

A hirdetés már lejárt!

Bemintázási koordinátor

Leírás

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk bemintázási koordinátor kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Új termék bevezetésénél, termékváltozásnál a vevői jóváhagyáshoz szükséges dokumentáció összegyűjtése
  • Termék és alapanyag változások nyomon követése
  • Mintadarabok gyártásának, kiküldésének ügyintézése
  • Új termékek bevezetésében való részvétel
  • Vevőkkel való kommunikáció főleg írásban
  • Jóváhagyási folyamat nyomon követése
  • A vevői portál rendszeres frissítése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások

  • Érettségi, műszaki végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ms office

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Támogató, dinamikus munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Túrkeve

Túrkeve