Betanított gépkezelő (Gyöngyöshalász)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított gépkezelő
186

Feladatok

  • Automata gépek kezelése (PLC vezérlésű, angol nyelvű gépek)
  •  Alapanyag betöltése és a gépek indítása
  • Gyártógépek beállítása és üzemeltetése
  •  Késztermékek ellenőrzése, mozgatásuk elősegítése
  •  Termelési adatok rögzítése számítógépes rendszerekben
  • Munkahelyi utasítások és vezetői kérések betartása
  •  Gyártási terület rendjének és tisztaságának megóvása

Érdemes végig nézni a következő videót, amely a magában a gyárban készült a gumigyártásról. Köszönjük a videót Gyetván Csabának.

Elvárások

  •  Középfokú iskolai végzettség
  • PLC vezérelt automata gépkezelésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Ms office)
  • 4 műszakos munkarend vállalása (12 óra/munkanap)
    • 2 nap munka -> 2 nap pihenő -> 3 nap munka->  2 nap pihenő -> 2 nap munka -> 3 nap pihenő
      •  nappali műszak: 6:00 – 18:00
      • éjszakai műszak: 18:00 – 6:00
  •  Motivált, dolgozni akaró hozzáállás
  • Jó állóképesség és terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos szellemiség

Amit kínálunk

BÉREMELÉSSEL,

INGYENES étkezéssel, bejárással, igény esetén szállással várunk

az ország BÁRMELY pontjáról jelentkezhetsz!

GÉPKEZELŐI TAPASZTALATTAL rendelkezel és HOSSZÚ TÁVON szeretnél dolgozni 4 műszakban csupán 15 napot havonta?

FONTOS számodra a SZAKMAI fejlődési lehetőség és munkád ELISMERÉSE?

Akkor nincs más dolgod, JELENTKEZZ!

GYORS FELVÉTELI FOLYAMAT – TESZTÍRÁS NÉLKÜL - HOSSZÚ TÁVÚ lehetőség

  • EMELT alapbér – amely tapasztalattal arányosan tovább EMELKEDIK
  • EXTRA JUTTATÁSOK:
    • Havi BÓNUSZ: Br. 546 000 Ft/év
    • CAFETERIA: Br. 360.000 Ft/év (havi bontásban)
    • MŰSZAKPÓTLÉK: 30 % (18:00 és 06:00 között)
    • VASÁRNAPI PÓTLÉK: 50 %
  • INGYENES melegétkezés (minden ledolgozott munkanapra)
  • UTAZÁSTÁMOGATÁS
    • INGYENES céges buszjáratok (Településlista a hirdetés alján található!)
    • 86%-os bérlettámogatás vagy
    • 30 Ft/km alapú üzemanyag-támogatás
  • INGYENES szállás (igény esetén)

INGYENES céges buszjárataink a következő településekről elérhetőek:

Abasár, Adács,Alattyán, Aszód, Atkár, Apc, Bátonyterenye, Boconád, Budapest, (VII. ,XIV., XV. kerület) Demjén, Detk, Domoszló, Ecséd, Eger, Egyházasdengeleg, Erk, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Héhalom, Heves, Hort, Jászárokszállás, Jászberény, Jobbágyi, Kál, Kápolna, Karácsond, Kerecsend, Kerekharaszt, Kisnána, Kompolt, Lőrinci-Selyp, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mátraszőlős, Mátraverebély, Nagyfüged, Nagykáta, Nemti, Noszvaj, Pálosvörösmart, Palotás, Pásztó, Petőfibánya, Pusztamonostor, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szarvasgede, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnazsadány, Tenk, Vámosgyörk, Verpelét, Visonta, Visznek, Zaránk

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász