Betanított munkatárs (Szolnok)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított munkatárs
93

Feladatok

  • Gépek indítása és kezelése

  • Alapanyagok és félkész termékek betöltése a gyártógépekbe, szalagokra való felhelyezése

  • Kész alkatrészek ellenőrzése – szükség esetén csiszolása, sorjázása

  • Válogatási feladatok elvégzése

  • Termeléshez kacsolódó adatok rögzítése

  • Műszakvezető utasításainak maradéktalan végrehajtása

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség

  • Több műszakos és álló munka vállalása

  • Monotónia - tűrés

  • Dolgozni AKARÓ hozzáállás, ÖNÁLLÓ munkavégzésre való képesség

  • Pontos, hiba nélküli munkavégzés

  •  Hosszú távban való gondolkodás

Amit kínálunk

Gyorsan szeretnél elhelyezkedni de nem tudod merre indulj el?

Ha Te is úgy érzed nem ijedsz meg 3 MŰSZAKTÓL és AZONNAL munkába tudsz állni

JELENTKEZZ hozzánk és kezdjük meg a közös munkát még MA!

  Egyszerű könnyen elsajátítható feladatokkal, FEJLŐDÉSI lehetőségekkel

Szuper BÉR és BÓNUSZ rendszerrel várunk Téged!

Legyél egy TÁMOGATÓ csapat LEGÚJABB tagja!

Biztosítjuk számodra:

  • BÉREMELÉS – mindig időben érkező fizetés

  • Garantált BÓNUSZ rendszermár a próbaidő alatt is

  • SZABAD hétvégék és ünnepnapok várnak téged

  • FIZETETT munkaközi szünetek

  • Egyszerű és Könnyű fizikai munkafolyamatok

  • TÚLÓRA lehetőség – TE alakíthatod és EMELHETED a béredet

  • INGYENES céges járatok – TÁMOGATJUK a bejárásodat

  • Szakmai FEJLŐDÉSI lehetőség- számunkra fontos, hogy motiválva érezd magad

Egyéb fontos információk:

Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség – kiszámítható jövő

Folyamatos fejlődési lehetőség - motiválva érezheted magad

Összetartó vidám csapat - segítjük a beilleszkedésed

Amennyiben biztonságot nyújtó munkahelyre vágysz, ahol számítanak Rád és FONTOS része vagy a szervezetnek, akkor add le jelentkezésed és Mi mindenben segítségedre leszünk!

INGYENES céges buszjáratok az alábbi településekről biztosítottak:

Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kunhegyes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szajol, Szandaszőlős, Szapárfalu, Szolnok, Tiszapüspöki, Tiszaföldvár, Tiszatenyő, Törökszentmiklós, Kengyel, Bagimajor, Bánhalma

Egyéb településekről is TÁMOGATJUK a bejárást az MT-ben előírtak szerint!

  • Munkavégzés helye: Szolnok

  • Munkarend: 3 műszak (napi 8 óra munkavégzés, hétfőtől péntekig)

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok