C+E sofőr (Magyarország)

Európa egész területen rakodunk és szállítunk. Magyarországon is, és nagyon sok kiszállításunk van Magyarországra, Romániába vagy Magyarországon keresztül, így lehetőség lesz hazalátogatásra.

C+E sofőr

Feladatok:

  • a be- és kirakodás időben történő végrehajtása,
  • az elvégzett szállítással kapcsolatos dokumentáció rendezése,
  • a rábízott vagyon gondozása.

Követelmények:

  • C+E jogosítvány,
  • legalább egy éves nemzetközi fuvarozási tapasztalat,
  • járművezetői kártya digitális tachográfhoz.
  • Inloader pótkocsikon szerzett tapasztalat előny
  • Szükséges engedélyek: Gépjárművezetői igazolvány
  • Szállítási tartomány: Belföldi és nemzetközi
  • Megfelelő szakmai tapasztalat

Ezt kínáljuk:

  • stabil munkaviszony munkaszerződéssel egy lengyel cégnél
  • teherautó vezetése egyetlen személyzettel,
  • munka nemzetközi utakon,
  • azonnali munkakezdés lehetősége,
  • időben történő fizetés,
  • a járművezetői munkaidőre vonatkozó előírások betartása,
  • műszakilag jól karbantartott közlekedési eszköz,
  • inloader pótkocsik rakodásának oktatása.
  • lehetőség hazalátogatásra.

Telefon:

  • 32 363 22 90
  • +48 572 703 518