Gépkezelő (Budapest)

Gépkezelő

Leírás

A hazai piac vezető acél-, könnyű- és színesfém valamint műanyag kereskedelmi vállalataként széles termékválasztékkal, alapanyag-megmunkálással, nagy raktár kapacitással, az egész országot lefedő értékesítési hálózattal rendelkezik és immár hosszú évek óta szolgálja ki a magyar ipar szereplőit

Gépkezelő

Feladatok

  • Aktív részvétel darabolósor, szálcsiszoló sor kezelésében, beállításában
  • Lemeztáblák darabolása, szálcsiszolása, fóliázása, csomagolása specifikáció szerint
  • Gyártás közi mérések, jelölések elvégzése és dokumentálásai
  • Szükség esetén szerszámok, segédeszközök, segédanyagok cseréje

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • Anyagismeret
  • Munkafolyamatok dokumentálása

Amit kínálunk

  • Fix alapbérezés
  • Havi bónusz
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • 13.havi bérezés
  • Stabil vállalati háttér

Előny:

  • Darus/targoncás jogosítvány megléte

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest