Host / Hostess (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A WhiskyNet Kft. Magyarország egyik legnagyobb szeszesital-kínálattal rendelkező cége, hiszen több, mint 700 whiskey közül választhatunk online, illetve szakboltjukban. Ha te is szeretnél egy ilyen gyorsan fejlődő cég tagja lenni, csak Rád vár a WhiskyNet csapata!

Host / Hostess

Feladatok

  • Vendégek ültetése, kísérése az asztalokhoz
  • Itallap átadása, víztöltés
  • Asztalok letörlése

Elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 18. életév
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Keddtől szombatig előre egyeztetett beosztásban
  • 17:00-01:00 / 17:00-02:00 közötti műszakok vállalása

Munkavégzés helyszíne

  • Good Spirit Bar

Amit kínálunk

  • Bruttó 2500 Ft/óra alapbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2500 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest