HR adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Kühne + Nagel Kft. már 25 éve van jelen a magyar logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1 700 fővel. A cég erős piaci pozíciót foglal el a tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. A világ 100 országában, 1 300 irodában, több mint 80 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.

HR adminisztrátor

Feladatok

  • Beléptetés-, kiléptetés előkészítése
  • Munkaidőadat nyilvántartó rendszer kezelése
  • Munkaszerződések előkészítése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Adatrögzítés
  • Kollégák munkájának támogatása
  • Személyi anyagok kezelése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten
  • HR terület iránti érdeklődés

Munkaidő

  • Heti min. 20 óra
  • Heti min. 2 nap irodai jelenlét, és 1 nap home office

Amit kínálunk

  • Nemzetközi légkör
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Br. 2600 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest