Igazgatói asszisztens (Biatorbágy)

Nemzetközi kereskedelmi cég

igazgatói asszisztenst

keres.

Feladatok

  • Az ügyvezető teljes munkájának támogatása
  • Különböző országokkal való kapcsolat tartás és koordinálása
  • A határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása, szükség esetén intézkedés kezdeményezése.
  • Döntéselőkészítő anyagok összeállítása.

Elvárások

  • Magas szintű Microsoft Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás
  • 8 órás munkaidő

Előny

  • Német / román nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Munkakezdés: azonnal
  • Dinamikusan fejlődő, stabil gazdasági háttérrel rendelkező cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat, családias légkör
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Munkaidő: H-P 8-16.30

Munkavégzés helye

Vendel Park, Biatorbágy

Legyél része a fiatal, teljesítmény-orientált csapatunknak.

Amennyiben kérdésed van, hívj az alábbi telefonszámon: +36 30 073 9494

CV-t küldd el a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Biatorbágy