Ingatlan Bérbeadási Tanácsadó (Budapest)

A Metropolitan Homes Budapest egy 15 éve működő, független belvárosi “boutique” ingatlaniroda. Külföldi ügyfelekkel, és a kiemelt Budapesti kerületek prémium és luxus ingatlanjaival foglalkozik.

Ingatlan Bérbeadási Tanácsadó

Olyan kollégákat keresünk, akik agilisek, tudnak önállóan dolgozni, kreatívak, kitartóak, és energia befektetésüknek megfelelő, átlagon felüli jövedelmet szeretnének elérni.

Feladatok

  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás telefonon és személyesen a tulajdonosokkal és a leendő igényes, külföldi bérlőkkel
  • Ingatlanok fotózása, paraméterek felmérése, hirdetések készítése, irodánk meglévő prémium kínálatának bővítése
  • Ingatlanok professzionális módon történő mutatása az érdeklődőknek
  • A bérbeadási folyamat lebonyolítása

Elvárások

  • Angol nyelven kitűnően írsz és beszélsz
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed van
  • Munkádra és megjelenésedre igényes vagy
  • Van ambíciód és ügyfélközpontú szemléletmódod
  • Ki akarsz tűnni a tömegből és különleges ingatlanokkal akarsz foglalkozni
  • 400.000 Ft havi nettó fizetéstől felfelé gondolkodsz (alapfizetés + versenyképes jutalék)

Amit kínálunk

  • Személyre szabott képzést és mentoringot
  • Exkluzív belvárosi irodát
  • Családias, de profi munkakönyezetet és csapatot
  • Fix alapfizetést + versenyképes jutalékot
  • Rugalmas munkaidőt
  • Folyamatos fejlődést, igazi karrierlehetőséget nagy értékű ingatlanok terén

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

A JELENTKEZÉSEKET FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL VÁRJUK.

Budapest