Ingatlanközvetítő / ingatlanértékesítő (Nagykanizsa)

A hirdetés már lejárt!

Hazánk piacvezető ingatlan és pénzügyi közvetítő hálózata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ingatlanközvetítő / ingatlanértékesítő

Elvárások:

  • A nagykanizsai Otthon Centrum ingatlaniroda országosan is a vidéki irodák élmenyőzéhez tartozik.,
  • Az erősödő piaci környezet miatti létszámbővítés céljából keresünk új tanácsadókat irodánkba.,
  • Szakértelemmel, több éves tapasztalattal, modern irodai háttérrel, kellemes környezetben várunk Téged is, hogy csatlakozz!,
  • Elméleti és gyakorlati segítséget nyújtunk, annak érdekében, hogy minél előbb sikeres legyél.,

, Az álláshoz tartozó elvárások:,

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség,
  • Eredmény- és sikerorientált szemlélet,
  • Határozott fellépés, jó megjelenés,
  • Kiemelkedő munkabírás, kitartás, szorgalom,
  • Alapfokú számítógépes ismeretek,
  • Jogosítvány, gépkocsi

Előnyt jelent:

  • Előnyt jelent a jelentkezésnél az ingatlanok iránti átlagosnál magasabb érdeklődés és a szakmai fejlődésre való nyitottság,
  • Eladói, kereskedelmi tapasztalat,
  • Biztosítási, banki területen szerzett tapasztalat,
  • Idegen nyelv ismerete

Feladatok:

  • Eladó és kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése,
  • Ingatlanok bemutatása,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Folyamatosan megújuló irodai portfólió értékesítése,
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése,
  • Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében,
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munka,
  • Kiemelkedő, átlagon felüli jövedelem,
  • Karrierprogramunkon keresztül előre lépési és fejlődési lehetőség,
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer, szakmai fejlődés,
  • Tanulási időszakban folyamatos támogatás, a kezed fogva lesz, amíg szükségesnek látod,
  • Jól működő, piacvezető franchise hálózat biztosította előnyök (hatalmas ingatlan kínálat, óriási ügyfélkör, banki és jogi háttér),
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Nagykanizsa