International hr process consultant (16-2846) (Budapest)

International hr process consultant (16-2846)

Egy világszínvonalú, magas presztízzsel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • HR folyamatok optimalizálása,
  • Fejlesztési lehetőségek azonosítása,
  • Folyamatok automatizálásának növelése,
  • Benchmarking előmozdításában való közreműködés,
  • Kollégákkal globális szinten való együttműködés.

Elvárások

  • HR területen és folyamatok optimalizálásában szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Lean szemléletmód,
  • Változásmenedzsmentben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bér és cafeteria,
  • Magas arányú home office,
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest