Junior folyamatmérnök (Szolnok)

Junior folyamatmérnök

Leírás

Dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Termelés támogatása a projektek előszéria fázisában
  • Új termékek gyárthatóságának biztosítása és fejlesztése
  • Folyamatok veszteségeinek azonosítása, megelőzése
  • Új gyártósorok termelékenységének növelése, akciótervek készítése
  • Gyártási dokumentumok elkészítése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Fogékonyság új ismeretek elsajátítására
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk
  • Dinamikus, támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok

Munkavégzés helye

Szolnok vonzáskörzete

Szolnok