Kontroller (Mátészalka)

Kontroller

Leírás

Stabil háttérrel rendelkező, multinacionális partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok

  • Hóvégi/évvégi zárásban való részvétel
  • Aktív részvétel az éves tervezésben, negyedéves előrejelzésekben
  • Egységköltség számítások elkészítése, felülvizsgálata
  • CAPEX riport készítése és nyomon követése
  • Cash Flow Forecast kimutatás készítése, nyomonkövetése
  • Elemzések, kimutatások készítése, döntéshozók támogatása
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • 2-3 éves, hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Dolgozói vásárlási rendszer
  • Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye

Mátészalka

Mátészalka