Operátor Kőszegen (Kőszeg)

A hirdetés már lejárt!

Operátor Kőszegen

Leírás

Egyszerű betanított munka érdekel? Akkor jelentkezz most hozzánk OPERÁTORI munkakörbe, le ne maradj!

KŐSZEGI partnercégünk részére keresünk BETANÍTOTT OPERÁTORI MUNKÁRA munkatársakat 2 és 3 MŰSZAKOS munkarendbe.

Feladatok

  • Elektronikai kábelek összeszerelése
  • Kábelek huzalozása és bandázsolása
  • Csomagolás

Elvárások
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres tesztírás
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • Monotónia tűrés

Amit kínálunk
  • Műszakpótlékok
  • Egyedülálló juttatási csomag (jelenléti bónusz, éves bónusz)
  • Munkábajárási támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat Szombathelyről
  • Hosszútávú munkalehetőség

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Kőszeg

Kőszeg