Pénzügyi gyakornok német nyelvtudással (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A BP BSC Kft. a világ egyik legnagyobb energiavállalata. Magyarországi telephelyén pénzügyi, ügyfélszolgálati és operatív beszerzéssel kapcsolatos szolgáltatásokkal segíti a vállalat nemzetközi működését. Légy részese a sokszínű, tehetséges csapatnak, akik utat mutatnak a világnak az energia tisztábbá és jobbá tételében.

Pénzügyi gyakornok német nyelvtudással

Feladatok

  • A vállalatok eszközleltárának és a kapcsolódó munkáknak a támogatása
  • Az időszaki zárások támogatása (havi, negyedéves, év végi)
  • A tőkekiadásokhoz kapcsolódó korrekciós tételek ellenőrzése és kezelése
  • Az eszközök átvilágítása és felülvizsgálata, a könyvelési bizonylatok elkészítése és könyvelése
  • A beszerzési igények kiosztása, a tőkekiadásokra vonatkozó beszerzési igények kezelése
  • A befektetett eszközök törzsadatainak feldolgozása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony a kezdést követően minimum 6 hónapig
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Outlook, Excel, PowerPoint, stb.)
  • Pénzügyi vagy gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Középfokú angol és német nyelvtudás

Munkaidő

  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Minimum 20-30 óra vállalása egy héten (hétfőtől péntekig)

Amit kínálunk

  • Bruttó 2145 Ft/óra
  • Lehetőségek a karrierút alakítása és előmozdítása érdekében
  • Lehetőség részben otthoni munkavégzésre
  • Céges laptop

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest