Projektmenedzser gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Konica Minolta Kft. az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújt, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat automatizálása, az IT infrastruktúra, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

Projektmenedzser gyakornok

Feladatok

  • Pénzügyi elemzés és riportok készítése, frissítése
  • Lejáró szerződések és számlázások ellenőrzése, adminisztrációja
  • Szoftverkövetések ellenőrzése a megadott instrukciók alapján
  • Értesítések küldése a belső és külső ügyfelek részére
  • Roll-out projektek excel tábláinak frissítése, státuszok váltása, jegyzőkönyvek generálása
  • Projektek teljesítésigazolásainak és licenc leveleinek előkészítése és adminisztrálása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office programok erős felhasználói szintű kezelése, kiemelten Excel (ha pl. az FKERES)
  • Nyitott személyiség, aki szívesen kommunikál ügyfelekkel és kollégákkal

Amit kínálunk

  • Bruttó 2.230 Ft-os órabér
  • Multinacionális hátterű, de mégis családias hangulatú szervezet
  • Továbbképzések, változatos feladatok
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszútávú diákmunka-lehetőség
  • Mobiltelefon és laptop
  • Magánegészségügyi ellátás biztosítása (Medicover)
  • Vállalati rendezvényeken való részvétel
  • Betanulást követően hibrid munkavégzési lehetőség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben (H-CS 08:00-17:00; P:08:00-14:30) heti minimum 20 óra vállalása elvárt, rugalmas a tanulmányokhoz illeszkedő beosztással

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest