Sap logisztikai projekt vezető (16-2821) (Magyarország)

Sap logisztikai projekt vezető (16-2821)

Feladatok

  • SAP rendszer, egyéb fejlesztések bevezetése Ellátási lánc területen,
  • Folyamat standardizálása,
  • Fejlesztendő területek beazonosítása, koordinálása, felmérése, priorizálása.

Elvárások

  • Logisztikai területen szerzett többéves tapasztalat,
  • SAP bevezetésben szerzett tapasztalat,
  • SAP MM, SD modulok ismerete,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Hibrid munkavégzési lehetőség,
  • Versenyképes alapfizetés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Ideális munka-magánélet egyensúly,
  • Összetartó, összeszokott, barátságos csapat,
  • Válsághelyzetben is stabil háttérrel rendelkező vállalat.