Szoftvertesztelő (16-2820) (Magyarország)

Szoftvertesztelő (16-2820)

Feladatok

  • Automata és manuális tesztek elvégzése;
  • Teszt specifikáció készítése;
  • Tesztrendszerek kialakítása és fejlesztése;
  • Hibanyilvántartó rendszer használata.

Elvárások

  • Szoftvertesztelési tapasztalat,
  • Előnyt jelent: Bash, Python, JavaScript, Linux ismerete,
  • ISTQB megléte, illetve beágyazott rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Széleskörű juttatási csomag: SZÉP kártya, egészségpénztári hozzájárulás, éves bónusz;
  • Törzsidős rendszer: 9:00-től 14:00-ig;
  • Céges eszközök biztosítása (laptop, telefon);
  • Családias, támogató környezet;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek;
  • Nyelvtanulás támogatása;
  • Rendszeres céges programok;
  • Nemzetközi ügyfelek,
  • Több, mint 35 éves múlt.