Takarító munkavállalókat keresünk Budapesten (Budapest)

Intézményi takarító munkatársakat keresünk.

Debreceni székhelyű általános épülettakarítással foglalkozó vállalkozás, 2011 óta folyamatos működéssel

Budapest 11. kerületében található irodaépület takarítására keresünk munkavállalókat. Rész-munkaidős pozíció, ami napi 4 órás, délutáni munkavégzést jelent. Bérezés 4 órás garantált bérminimum. A munkakör betöltése csak erkölcsi bizonyítvány igénylése mellett lehetséges.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Napi takarítási feladatok ellátása

Fontos, hogy:

  • Ápolt, munkavégzésre alkalmas öltözékben és állapotban jelenj meg a munkaterületen
  • Tudj a kollégákkal együtt dolgozni

Örülünk, ha

  • Rendelkezel korábban szerzett takarítói tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Fix, havi fizetés
  • Bejelentett, leinformálható munkaviszony
  • Túlóra lehetősége

Munkabér

  • nettó  108 395 - 109 395  Ft  / hó
Budapest