VÉRVÉTELI ASSZISZTENS (Budapest)

GoBuda Mall-ba keresünk tapasztalattal rendelkező vérvételi asszisztenst

A hirdetés már lejárt!

Tapasztalattal rendelkező vérvételi asszisztenst keresünk a GoBuda Mall-ban lévő Egészségügyi központunkba.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Vérvétel és mintavétel szakmai szabályoknak megfelelően
  • Levett minták szakszerű kezelése, tárolása
  • Laboratóriumi vizsgálatok adminisztrálása, dokumentálása

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Vérvételi gyakorlat
  • Érvényes működési engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Páciensközpontú megközelítés
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Előnyt jelent:

  • Hasonló helyen szerzett tapasztalat
  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben
  • Magabiztosan kezeled az excelt
  • Gyermekekkel kapcsolatos vérvételi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Piacképes juttatás
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye

1032 Budapest, Bécsi út 154.

Budapest