VILLAMOSMŰ-KEZELŐ II. (Budapest)

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Villamosmű-kezelő II.

szakképesítésű munkatársat keresünk heti 40 órás munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • középfeszültségű (10kV) kapcsoló berendezés üzemeltetése;
  • kapcsolások végrehajtása és naplózása;
  • kapcsolattartás az áramszolgáltató diszpécserrel;
  • 10/0,4 kV-os alállomások üzemeltetése, karbantartása;
  • villamos hibák elhárítása, a folyamatos üzem biztosítása;
  • meghibásodás esetén megkeresi a hibát, tevékenyen részt vesz a villamos gép, berendezés, vagy a vezérlő- és szabályozó berendezés javításában;
  • meghibásodások kivizsgálása, megfelelő megelőző intézkedésekre javaslattétel;
  • üzemelteti az átemelőtelepek gépészeti és elektromos berendezéseit; rendszeresen ellenőrzi folyamatos működésüket, valamint elvégzi a szükséges karbantartásokat, kisebb javításokat és szükséges beállításokat;
  • külső kivitelezők számára munkaterület, felügyelet biztosítása.

Számunkra az ideális jelölt

  • villanyszerelő szakmunkás vizsgával vagy erősáramú technikusi, továbbá villamosmű-kezelő II. tanfolyam elvégzését igazoló képesítéssel rendelkezik;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás jellemzi,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • elektrikusi munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
  • számítógépes, esetleg PLC-s ismeretek;
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • 5/2 nappalos vagy 5/5 folyamatos munkarend,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest, Vizafogó utca

Budapest