Adminisztratív munkatárs (Budapest)

Adminisztratív munkatárs

Adminisztratív munkára keresünk középfokú végzettséggel munkatársakat.

Elvárások

Csatlakozz hozzánk, ha :

  • rendelkezel középfokú végzettséggel (érettségivel),
  • szereted a rendet a precizitást és az átláthatóságot,
  • jó kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • a monotonitást jól viseled,
  • szívesen dolgoznál egy lendületes, fiatalos csapatban.

Előnyök

Előnyt jelent, de nem feltétel

  • közgazdasági vagy titkársági szakirányú végzettség,
  • szövegszerkesztő, táblázatkezelő programok kezelésének ismerete,
  • irodai munkában való jártasság.

Időtartam: Határozatlan idejű jogviszony, rugalmas munkaidő (heti 40 órás munkavégzés),

Amit kínálunk

Mit kínálunk számodra?

  • kezdő fizetés:bruttó 600.000 Ft
  • biztos munkahely egy kiszámítható életpályamodell keretében,
  • folyamatos képzések
  • cafeteria juttatási csomag (bruttó 200.000 Ft)
  • ruházati ellátmány (éves szinten 96.625 Ft – ami szabadon elkölthető ruházat vásárlására)
  • rendszeres egészségügyi szűrések
  • szociális juttatások
  • sportolási lehetőség
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Fényképes, magyar nyelvű, amerikai típusú, vagy EUpass önéletrajzzal

Budapest