Adminisztrátori diákmunka (Marcali)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk kínál diákok részére adminisztrációs munkát.

Adminisztrátori diákmunka

Feladatok

  • Dokumentumok, hivatalos iratok kezelése
  • Az üzemek adminisztrációs feladatainak elvégzése
  • Adatrögzítés
  • Táblázatkezelés

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1.534.-Ft / óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1.534-Ft/óra
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet

Elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos aktív vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Egy műszakos munkarend
  • 07:30-15:50
  • Heti 40 óra
  • Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik 3 hónapig minden nap a fenti munkaidőben ráérnek

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye

Marcali és környéke

Marcali