Betanított gépkezelő (Gyöngyöshalász)

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Betanított gépkezelő
186

Feladatok

  • Automata gépek kezelése (PLC vezérlésű, angol nyelvű gépek)
  •  Alapanyag betöltése és a gépek indítása
  • Gyártógépek beállítása és üzemeltetése
  •  Késztermékek ellenőrzése, mozgatásuk elősegítése
  •  Termelési adatok rögzítése számítógépes rendszerekben
  • Munkahelyi utasítások és vezetői kérések betartása
  •  Gyártási terület rendjének és tisztaságának megóvása

Érdemes végig nézni a következő videót, amely a magában a gyárban készült a gumigyártásról. Köszönjük a videót Gyetván Csabának.

Elvárások

  •  Középfokú iskolai végzettség
  • PLC vezérelt automata gépkezelésben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Ms office)
  • 4 műszakos munkarend vállalása (12 óra/munkanap)
    • 2 nap munka -> 2 nap pihenő -> 3 nap munka->  2 nap pihenő -> 2 nap munka -> 3 nap pihenő
      •  nappali műszak: 6:00 – 18:00
      • éjszakai műszak: 18:00 – 6:00
  •  Motivált, dolgozni akaró hozzáállás
  • Jó állóképesség és terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés, de csapatjátékos szellemiség

Amit kínálunk

INGYENES étkezés, bejárás és igény esetén szállás biztosított, így az ország BÁRMELY pontjáról leadhatod jelentkezésedet!

Stabil háttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni, ahol INGYENES CÉGES BUSZJÁRATOKAT és ÉTKEZÉST biztosítanak?

Rendelkezel GÉPKEZELŐI tapasztalattal és szeretsz 4 műszakban dolgozni?

Csapatban és önállóan is megállod a helyed?

FONTOS számodra a FEJLŐDÉSI LEHETŐSÉG és munkád MEGBECSÜLÉSE

A LEGJOBB HELYEN JÁRSZ!-> JELENTKEZZ!

GYORS FELVÉTELI FOLYAMAT – TESZTÍRÁS NÉLKÜL - HOSSZÚ TÁVÚ lehetőség

  • EMELT alapbér – amely tapasztalattal arányosan tovább EMELKEDIK
  • EXTRA juttatások:
    • Br. 180.000 Ft/év - CAFETERIA
    • Br. 546.000 Ft/év – BÓNUSZ
    • 30% - MŰSZAKPÓTLÉK -18:00 és 06:00 között
    • 50% - VASÁRNAPI PÓTLÉK
  • INGYENES melegétkezés – minden ledolgozott munkanapra
  • TÁMOGATOTT bejárás:
    • INGYENES céges buszjáratok (Településlista a hirdetés alján található!)
    • 30 Ft/km alapú üzemanyag-támogatás vagy 86%-os bérlettámogatás
  •  INGYENES szállásigény esetén biztosított
  • STABIL, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség

AZONNALI kezdéssel és br. 376.000 – 563.000Ft/hó közötti bércsomaggal VÁRJUK új kollégáinkat!

INGYENES céges buszjárataink a következő településekről elérhetőek:

Abasár, AdácsAlattyán, Aszód, Atkár, Apc, Bátonyterenye, Boconád, Budapest, (VII. ,XIV., XV. kerület) Demjén, Detk, Domoszló, Ecséd, Eger, Egyházasdengeleg, Erk, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Héhalom, Heves, Hort, Jászárokszállás, Jászberény, Jobbágyi, Kál, Kápolna, Karácsond, Kerecsend, Kerekharaszt, Kisnána, Kompolt, Lőrinci-Selyp, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mátraszőlős, Mátraverebély, Nagyfüged, Nagykáta, Nemti, Noszvaj, Pálosvörösmart, Palotás, Pásztó, Petőfibánya, Pusztamonostor, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szarvasgede, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Szurdokpüspöki, Szűcsi, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnazsadány, Tenk, Vámosgyörk, Verpelét, Visonta, Visznek, Zaránk

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász