Beugrós minőségellenőr-Sátoraljaújhely (Sátoraljaújhely)

Cégcsoportunk sátoraljaújhelyi munkavégzésre keres minőségellenőr kollégákat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként sátoraljaújhelyi munkavégzésre keres Beugrós Minőségellenőr munkatársakat!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként sátoraljaújhelyi munkavégzésre keres Beugrós Minőségellenőr munkatársakat!

Jelentkezz, és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • Vizuális ellenőrzés munkautasítás alapján
  • Csomagolási feladatok ellátása
  • Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Monotóniatűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Nettó 1500 Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőségek
  • Munkaruházat biztosítása
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat – azonnali kezdés

Munkarend:

  • 1-2 műszakos munkarend- napi 8 órában

Munkabér

  • nettó  1 500  Ft  / óra
Sátoraljaújhely