Bioreaktor technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szívesen lennél egy piacvezető állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelő minőségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megőrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bővül?

Csatlakozz hozzánk

Bioreaktor technikus

munkakörbe!

Milyen feladatok várnak rád?:

  • Antigén feldolgozás: vírus inaktiválás, szűrés, tangenciális mikro- és ultraszűrés
  • Termeléshez szükséges gépek kezelése
  • Eszköz- és anyagnyilvántartás vezetése
  • Egyszerűbb, gyártáshoz kapcsolódó vizsgálatok, analitikai mérések elvégzése (sejtszámlálás, pH mérés, mikroszkópos vizsgálat)
  • Takarítás és területfertőtlenítés
  • Az elvégzett műveletek papíron és elektronikus formában történő dokumentálása a GMP követelményeinek megfelelően

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
  • Vidám és jókedvű csapat vár téged
  • Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
  • Ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
  • Az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
  • Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • Fejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
  • Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár nagy választékkal
  • Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást
  • A 35 év alatti munkavállaló 25 nap szabadság kiegészítésre jogosult

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

  • Minimum középfokú releváns végzettséggel rendelkeznek (pl. vegyész-, környezet technikus, biológus, mikrobiológus-, élelmiszeripari – vagy a technikusi szintnek megfelelő humán egészségügyi szakközépiskola)
  • Felhasználói szinten kezelni tudja a számítógépet
  • Szeretünk olyan kollégákkal együtt dolgozni, akiket fegyelmezettség, pontosság, szabálykövető magatartás jellemez
  • Analitikus gondolkodásmódúak

Budapest