Business Practices gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az MSD több mint 25 éve van jelen Magyarországon, törekedve arra, hogy innovatív terápiái a magyar emberek számára is elérhetővé váljanak. Vezető gyógyszercégként fennállása óta a felfedező kutatásban érdekelt: több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket és vakcinákat a világ legnagyobb, kihívást jelentő betegségei ellen, napjainkban is az élen jár a gyógyszeripari kutatásokban.

Business Practices gyakornok

Feladatok

  • A vállalat által elvárt átvilágítások (Due Diligence) támogatása, beleértve az adatvédelmi átvilágításokat
  • Az átvilágítások folyamatának, szabályrendszerének és az átvilágításokhoz szükséges informatikai rendszerek megértése és admin szintű használata
  • Feltételesen, idő és érdeklődés megléte esetén: Az átvilágítások rendszerét és módját összefoglaló SharePoint készítése
  • Egyéb business practice jellegű feladatok támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Jogi, informatikai vagy közgazdasági területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Informatikai jártasság és nyitottság új informatikai rendszerek megismerése iránt

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig történő munkavégzés 8:00-16:00 vagy 9:00-17:00 óra között
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2600 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2600 Ft lesz
  • Céges laptop
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Aktív, jól működő gyakornoki program, segítség a diplomamunkában
  • Hosszú távú lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest