Értékesítő nemzetközi területre (Budapest)

Értékesítő nemzetközi területre

  • Sikereidhez méltó bérezésre vágysz?
  • Szeretnél egy innovatív, fiatalos, nyerő csapat tagja lenni?
  • Környezetünk védelméért is szeretnél tenni valamit?

Ha a válaszod igen, akkor a legjobb helyen jársz. Ne keress tovább, jelentkezz hozzánk még ma
Értékesítő
munkakörbe!
…azért jöjjön még néhány információ magunkról:

Kiváló minőségű innovatív energetikai megoldásokat biztosítunk partnereink számára.
Ezért is választották Európa legjobb innovációjának a HeatTank intelligens hőakkumulátort, aminek a fejlesztő és gyártó cége vagyunk.

Hűtési- és fűtési energiát használó ügyfeleinknek energiát spórolunk, hulladékhőt hasznosítunk és szállítunk. Partnereink száma dinamikusan emelkedik, és a termékeink iránt érdeklődők száma is folyamatosan nő. Ezért értékesítési csapatunk bővítéséhez új kollégákat keresünk.

Legalább három év munkatapasztalattal rendelkező értékesítők jelentkezését várjuk!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hiszünk benned, fontos a véleményed, motiváló légkörben dolgozhatsz
  • Biztonságot nyújtunk, tapasztalati szintnek megfelelő fizetést: alapbért + cégteljesítmény szerint bónuszt + egyéni jutalékot biztosítunk
  • Értékesítések utáni jutalék felsőkorlátok nélkül érhető el
  • Munkavégzésedhez laptopot és mobiltelefont adunk​

és persze

  • Sok tudást és tapasztalatot osztunk meg Veled
  • Inspiráló, elfogadó és támogató csapatban és munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőségeket kínálunk
  • Vidám pillanatok várnak Rád
  • Részese lehetsz egy olyan csapatnak, akik hitvallása a fenntarthatóság, és folyamatosan a jövőért dolgoznak
  • Megtapasztalhatod a munkánk eredményét követő sikert, elégedettséget és elismerést

Mik lesznek a feladataid?

  • Lead generálás és előminősítés
  • Új, potenciális ügyfélkör beazonosítása, felkeresése
  • Műszaki felmérés és konzultáció
  • Üzletkötés lebonyolítása az ajánlatkészítéstől a szerződéskötésig
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás és kapcsolatépítés
  • Együttműködés szolgáltatókkal, viszonteladókkal
  • Ügyféllátogatások
  • Üzleti hajtóerők és stratégiák felfedezése, a HeatVentors termékek értéknövelő megoldásként való pozícionálásához
  • CRM rendszer vezetése
  • Heti riportok készítése

Mi szükséges ahhoz, hogy csapatunk tagja lehess?

  • Teljesítményorientált, pozitív személyiség
  • Legalább 3 évet dolgoztál már értékesítési területen
  • Külföldi országokban is van értékesítési tapasztalatod
  • Csapatjáték és ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, dinamizmus
  • Proaktivitás, megfelelő képzést követően önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és mobilitás, B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • Kiváló angol kommunikáció szóban és írásban is
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Word, Excel)

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • (Direkt)értékesítői tapasztalat
  • A német, francia, spanyol vagy bármely más nyelv tárgyalási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Ha hirdetésünk alapján magadra ismertél a „Jelentkezem” gombra kattintva küldd el fényképes önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével.

Budapest