Flottakezelési (és operációs) asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Flottakezelési (és operációs) asszisztens

Az Indotek Group Magyarország egyik vezető befektetéskezelő nemzetközi cégcsoportja, amely már 12 országban van aktívan jelen. Tevékenységünk középpontjában az ingatlanokkal fedezett banki követelések, valamint a különböző ipari-, kereskedelmi-, szolgáltatói- és lakáscélú ingatlanok megvásárlását, fejlesztését, üzemeltetését és értékesítését magában foglaló vagyonkezelés áll.

A közel 600 főt foglalkoztató Indotek Group tulajdonában lévő ingatlanok száma meghaladja a 350-et, és a cégcsoport piacvezető a magyarországi B és C kategóriás ingatlanok piacán. Portfóliónkba tartozik több, mint 40 irodaház, közel 30 nemzetközi és hazai bevásárlóközpont, számos szálloda, raktárépület, iparterület. A beépített és bérbe adható területeink nagysága összességében meghaladja a 2,5 millió négyzetmétert. Az Indotek Group saját fejlesztésű lakóparkprojektjei révén jelen van a lakossági ingatlanpiacon is.

Ha szeretnél Te is részese lenni vállalatunk további sikereinek, csatlakozz hozzánk!

Amit mi várunk:

  • Az operatív vezető és a flottamenedzser munkájának támogatását:
  • Szervizügyintézés, autók mozgatása és az ehhez kapcsolódó adminisztráció, számlakezelés
  • Biztosítások, lejáratok, parkolási engedélyek kiadásához szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • A dolgozók közti autócserék koordinálása, autó állapotának rögzítése a flottakezelő szoftverben
  • Lízingszerződések kezelése, digitalizálás, lefűzés
  • Autósflotta-számlák ellenőrzése, továbbítása igazolásra a flottamenedzsernek
  • A flottamenedzser helyettesítése szabadság/betegség alatt
  • Belső futáros tevékenység, beszerzések, segítségnyújtás céges rendezvényeken
  • Riportálás az operatív vezetőnek és a flottamenedzsernek

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Rendelkezel adminisztrációs területen szerzett tapasztalattal
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal (manuális és automata váltós gépkocsik egyaránt)
  • Határozott és lendületes a személyiséged
  • Kiváló szervezési készséggel rendelkezel
  • Kifejezetten szeretsz elszakadni az íróasztalodtól
  • Jól kommunikálsz, és kitűnő problémamegoldó képességgel bírsz

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit biztosítunk:

  • Támogató, barátságos környezetet, ahol vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
  • Stabil cégnél dolgozhatsz, kiszámítható, törzsidős munkarendben (h-cs.: 9-16 óra, p.: 9-15 óra).
  • Színvonalas képzésekkel biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődésed (angol nyelvtanfolyam, Excel tanfolyam, workshopok).
  • A biztos alapok megszerzése után lehetőséget adunk a fejlődésedhez, előrelépésedhez.
  • Lojalitásalapú egészségbiztosítási csomagot nyújtunk a munkavállalóink számára.
  • Könnyen megközelíthető, modern irodaépületben dolgozhatsz, ingyenes parkolási lehetőséggel.
  • Népszerű és változatos céges programokon vehetsz részt (sportnapok, kulturális programok jótékonysági rendezvények, családi napok).
  • Fontos számunkra dolgozóink egészsége, amit rendszeres gyümölcsnappal, étkezési kedvezménnyel és ingyenes konditerem bérlettel támogatunk.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Pályázat módja:

  • Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.
Budapest