Gépkezelő (Nyíregyháza)

2004 óta Magyarországon működő japán tulajdonú cég megbízásából a termelés optimalizálásának érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség,
  • Jó kézügyesség, igényes munkavégzés,
  • Jó fizikai állóképesség,
  • Gyors tanulási készség,
  • Monotonitástűrés,
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Alapanyagok keverése, nyújtása,
  • Gépi megmunkálás felügyelete.,
  • Termékek hőkezelése.,
  • Minőségellenőrzés, darabolás, csomagolás.

Amit kínálunk:

  • Rendezett és tiszta munkakörnyezetet, nyugodt légkört.,
  • A havi bruttó alapbéren felül cafeteria,
  • Műszakpótlék,
  • 13. havi bér,
  • A munkában eltöltött évek után juttatás,
  • Munkába járás költségtérítése, ,
  • Amit nyújtani tudunk még:, Biztos háttérrel kínálunk álláslehetőséget azoknak, akiknek fontos munkahelyük állandósága, 3 havonta vizsgalehetőséget biztosítunk az előrelépés érdekében,
  • Modern eszközökkel, gépekkel felszerelt üzem,
  • Jó hangulat és támogató vezetők, ,

Ha szeretnél nyugodt környezetben dolgozni és hosszútávra tervezel, jelentkezz hozzánk gépkezelőnek!

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Nyíregyháza