Gépkezelő (Nagykőrös)

A Delego Kft Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Gépkezelő
148

Feladatok

  • Gyártósori gépek beállítása és önálló kezelése
  • Legyártott termékek megfelelő minőségének biztosítása, ellenőrzése
  • Meghibásodások felismerése, kisebb hibák elhárításában való aktív részvétel
  • Fellépett hibajelzések továbbítása műszakvezetőnek, műszaki támogatónak vagy mérnöknek
  • Új kollégák szakszerű betanítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (műszaki szakvégzettség előnyt jelenthet)
  • Műszaki érdeklődés, beállítottság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

Dolgoztál márgyári környezetben? Műszaki érdeklődésű vagy, és ilyen jellegű munkát keresel? FONTOS számodra, hogy munkádat elismerjék, és MOTIVÁLÓ bérezésben részesülj?

Ha válaszod IGEN ->JELENTKEZZ minél hamarabb és legyél csapatunk legújabb TAGJA!

Gyors felvételi folyamatnak köszönhetően pár nap alatt munkába állhatsz!

  • FIX alapbér mely végzettségeddel és tapasztalatoddal arányosan emelkedik
  • KIEMELKEDŐ Cafeteria- nettó 240 000 /év
  • BÓNUSZ ¼ évente
  • EMELT műszakpótlék 30% és 50%
  • TÁMOGATOTT munkába járás (autóval: 30 Ft/km, tömegközlekedéssel: 86% -ban)
  • Hétfőtől- Péntekig dolgozunk- Hétvégéidet családoddal töltheted
  • HOSSZÚ TÁVÚ karrierlehetőséget biztosítunk
  • NINCS kötelező túlóra, de ha szeretnéd biztosítjuk és KIEMELKEDŐEN díjazzuk
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz egy stabil hátterű vállalatnál

 Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Amennyiben 25 év alatti jelentkező vagy az SZJA Kedvezmény tovább növeli a kereseti lehetőségedet!

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös