Grafikus / Operátor állás (Budapest)

Grafikus/Operátor kollégát keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Cégünk egy dinamikusan fejlődő reklámügynökség, amely kreatív megoldásokat nyújt ügyfeleinek. Ha szereted a kihívásokat, a változatos projekteket és a csapatmunkát, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

· Marketing anyagok tervezése - plakátok, szórólapok, kiadványok, molinók, stb.

· Grafikai anyagok adaptálása a külföldről érkezett szerkeszthető key visual alapján

· kisebb céges arculatok tervezése

· 2D látványtervek készítése

· Gyártáshoz szükséges grafikai előkészítés

· Közvetlen kapcsolattartás marketinges és értékesítő munkatársakkal, esetenként ügyfelekkel való kapcsolattartás az igények felmérésére

Elvárások:

· Grafikai végzettség vagy releváns tapasztalat

· Adobe Photoshop, Illustrator és InDesign magabiztos használata

· Kreativitás, precizitás és rugalmasság

· Önálló munkavégzés és csapatjátékos hozzáállás

· Magas szintű esztétikai érzék és vizuális megértés

Amit kínálunk:

· Stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégben

· Kellemes munkakörnyezet

· Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 17. kerület HOME CENTER ÜZLETKÖZPONT

Ha érdekel az álláslehetőség, küldd el önéletrajzodat (ha van, akkor portfóliódat is szívesen fogadjuk) fizetési igény megjelölésével.

A jelentkezési határidő: 2024. május 31.

Budapest