Hitel koordinátor (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Az Euronics országosan több, mint 60 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég, melyet 1989-ben, Balatonfüreden alapítottak. A mai napig családi vállalkozásként működünk, teljes kollektívánk eléri az 1 100 főt. Tőkeerős, stabil piaci hátterünk és üzlethálózatunk mellett online értékesítésünk is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, az alábbi pozícióra várjuk jelentkezésedet!

Hitel koordinátor

Amiben számítunk rád

  • Vásárlók tájékoztatása a vásárláshoz kapcsolódó hitel lehetőségekről
  • Hitel ajánlatok, hitelszerződések valamint a kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Banki adminisztrációs felület kezelése
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • Pénztári feladatok ellátása, számlázás

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Kereskedelemben eltöltött minimum 3 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • MNB (PSZÁF) által előírt „független biztosításközvetítői” és/vagy „pénzügyi szolgáltatás közvetítő” tanúsítvány
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Pénzügyi terület iránt érdeklődés
  • Magabiztos kommunikáció
  • Országos munkavégzés vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Banki hitelezésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Tagja lehetsz egy stabil hátterű, elismert vállalat életének
  • Izgalmas, kihívást jelentő munkafolyamatokban vehetsz részt
  • Önálló felelősségteljes munkavégzést biztosítunk
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken való részvételt nyújtunk
  • Cafeteria már az első teljes hónaptól

Egyéb

Munkavégzés helye: Hatvan, Gyöngyös, Mezőkövesd, Füzesabony, Eger térsége

Veszprém