Host / Hostess (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A WhiskyNet Kft. Magyarország egyik legnagyobb szeszesital kínálattal rendelkező cége, hiszen több, mint 700 whiskey közül választhatunk online, illetve szakboltjukban. Ha te is szeretnél egy ilyen gyorsan fejlődő cég tagja lenni, csak Rád vár a WhiskyNet csapata!

Host / Hostess

Feladatok

  • Vendégek ültetése, kísérése az asztalokhoz
  • Itallap átadása, víztöltés
  • Asztalok letörlése

Elvárások

  • Nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 18. életév
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Keddtől szombatig előre egyeztetett beosztásban
  • 17:00-01:00 / 17:00-02:00 közötti műszakok vállalása

Munkavégzés helyszíne

  • Good Spirit Bar

Amit kínálunk

  • Bruttó 2500 Ft/óra alapbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2500 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest