Irodai adminisztrációs gyakornok (Vecsés)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A JAS a fuvarszervezésen túl teljes körű szállítmányozási szolgáltatást kínál partnereiknek, beleértve a vámügynöki tevékenységet, csomagolást és szállítmánybiztosítást is.
Ezen kívül lehetőséget biztosít az érkező kikötőben történő vámkezelésre, illetve nemzetközi irodahálózatának köszönhetően bármilyen fuvarparitású küldeményt kezelni tud. A magyar iroda, mint a JAS hálózat valamennyi tagja, légi, tengeri és közúti szállítmányozásra kínál lehetőséget.

Irodai adminisztrációs gyakornok

Feladatok

  • Irodai adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
  • Dokumentációk kezelése
  • Iroda napi szintű működésének támogatása
  • Egyéb, vezető által kiadott tevékenységek elvégzése

Elvárások

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok
  • Felhasználó szintű Excel tudás

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Megközelítés: Helyi busszal (193, 200, 236, 266)

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés