Irodavezető (Budapest)

Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Irodavezető

Amit kínálunk:

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!, Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!, ,

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?,

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek,
  • Innovatív környezet, Izgalmas projektek,
  • Laptop, telefon,
  • Irodai masszázst biztosítunk,
  • AYCM partnerei vagyunk,
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények,
  • Szerződések előkészítése és nyilvántartása, beleértve az értékesítéshez és más üzleti tevékenységekhez vagy beszállítókhoz tartozó szerződéseket,
  • Modern, kellemes munkakörnyezet,
  • Próbaidő után home office lehetőség

Feladatok:

  • Ügyvezetői asszisztencia: utazások/találkozók szervezése, átirányított hívások kezelése, találkozókon asszisztencia nyújtása,
  • Telefonkezelés és postaügyintézés,
  • Pályázati anyagok előkészítése,
  • Ajánlatok előkészítésében való részvétel, ideértve az árajánlatokhoz szükséges céges dokumentumokat, cégkivonatokat stb.,
  • A cég működéséhez szükséges engedélyek előkészítése, adminisztrációja és dokumentálása (minőségbiztosításhoz, közbeszerzéshez kapcsolódó és egyéb hivatalos ügyintézés),
  • Autó flotta ügyintézés és dokumentáció (4-6 autó), beleértve a karbantartások nyomon követését, biztosítások intézését, autópálya matricák kezelését stb.,
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok, mint például mobil flotta kezelése, irodaszer beszerzése, karbantartások ütemezése,
  • Kisebb dokumentumok lefordítása, könyvelőnek vagy ügyvédnek.,
  • Együttműködés a cég által szervezett szakmai rendezvények és kiállítások előkészítésében és lebonyolításában, belsős rendezvények megszervezése,
  • Képzések szervezése kollegáknak,
  • Projektek nyomonkövetése és dokumentálása, beleértve a szerződések nyilvántartását,
  • Ügyfelek fogadása

Elvárások:

  • Irodavezetésben és ügyvezető asszisztenciában több éves tapasztalattal rendelkezel,
  • Angolul magabiztosan beszélsz,
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel,
  • Probléma megoldó attitűdöd van,
  • Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni,
  • Precíz és pontos vagy,
  • Talpraesett, proaktív és eredményorientált vagy

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest