Járműkarbantartási telephelyvezető (Hatvan)

A hirdetés már lejárt!

Járműkarbantartási telephelyvezető

Szívesen irányítana egy vasúti járműkarbantartó csapatot, ahol részese lehet a járművek biztonságos közlekedésének biztosításában? Ha kiszámítható és megbízható munkahelyet keres, ahol felelősségteljes feladatokat láthat el, akkor várjuk mielőbbi jelentkezését!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • vasúti járművek fenntartási munkáinak, javításának és karbantartásának szakmai felügyelete, irányítása, a szükséges üzemképes járműmennyiség biztosítása
  • a telephely munkavállalóinak (kb. 80 fő) irányítása és az ezzel kapcsolatos vezetői feladatok ellátása
  • a karbantartási és vonatelőkészítési folyamatok költséghatékony és minőségi működésének biztosítása
  • területi kapcsolattartás a pályavasúttal, vasúti vállalkozó társaságokkal, helyi szervekkel

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • 2 oldalas pályázat írása a telephely vezetésével kapcsolatos jövőbeni elképzelésekről
  • műszaki főiskolai vagy egyetemi diploma
  • legalább 5 év járműkarbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • vezetői tapasztalat
  • felsőfokú vasúti szakképesítés

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség

Munkavégzés helye

Hatvan

Munkaidő

Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája

Határozatlan idejű

Hatvan