JAVA (MICROSEVICE) FEJLESZTŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország legnagyobb informatikai rendszerét működtető szerve az alábbi pozícióba keres munkatársat:

JAVA (MICROSEVICE) FEJLESZTŐ

Ellátandó főbb feladatok:

  • Komplett üzleti folyamatokat megvalósító és támogató szoftver backend komponenseinek tovább fejlesztése, meglévők karbantartása, igény szerint újak kialakítása
  • A microservices, containerization, orchestration – architektúra fejlesztésében való részvétel
  • Release folyamatok támogatása
  • Közreműködés új projektek szakmai előkészítésében
  • Hibakeresés és javítások végrehajtása
  • Folyamatos tudásmegosztás a fejlesztő csapattagokkal

Tapasztalat, amiből szeretnénk, ha minél több pontnak megfelelnél:

  • Legalább 3 év szoftverfejlesztői tapasztalat JAVA nyelven (Java SE, Java EE)
  • Konténereken alapuló microservice környezet ismerete (Docker, Kubernetes)
  • Java REST írásban gyakorlat
  • Maven ismerete
  • Git verziókezelő rendszer alapfunkcióinak ismerete
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Csapatban gondolkodás önálló munkavégzéssel
  • Logikus, problémák megoldására összpontosító gondolkodásmód
  • Precíz munkavégzés

Előnyök:

  • MicroProfile tapasztalat
  • CoreOS ismeret

Amit nyújtunk:

  • Családbarát, stabil, jó légkörű munkahely
  • Munkatársak hosszú távú megbecsülése
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz és béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Képzéseken való részvétel
  • Egészségügyi szolgáltatások

A munkakör betöltésének feltételeit; az alkalmazásra, illetményre és egyéb juttatásokra vonatkozó jogszabályi helyet, a pályázat részeként benyújtandó iratok listáját, valamint a pályázati eljárásra vonatkozó további információkat itt éred el:

Határidők:

  • A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.03.
  • A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.17.
  • A munkakör betölthetőségének legkorábbi időpontja: 2024.06.03.

Bővebb szakmai felvilágosítást Rencenji Dénes János igazgatóhelyettes nyújt a +36 30 476 7683-as telefonszámon.

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk 2024. május 3-ig (a tárgy mezőben kérjük feltüntetni: ”Java fejlesztő”)!

Budapest