Karbantartó (Székesfehérvár)

ALFÖLDI TEJ – A MAGYAR TEJ, AMIRE BÜSZKÉK LEHETÜNK
Egy vállalat, két helyszín – számtalan kiváló magyar tejtermék: ez az Alföldi Tej Kft.
Székesfehérvári üzemünkbe keresünk munkatársat!

Karbantartó

Szakirányú végzettséged van? Képes vagy önállóan megoldani a Rád bízott feladatokat? Csatlakozz az Alföldi Tej műszaki csapatához! Az Alföldi Tej Kft. Magyarország egyik legnagyobb tejipari vállalata. A vállalat a Nyugat-Európában hagyományosan jól működő szövetkezeti modellt követi, azaz termékeit közvetlenül a magyar tejtermelő tulajdonosaitól érkező, minőségi alapanyagból készíti. Legismertebb márkái: Magyar Tej, Riska, Pure Milk és Mesés.

Feladatok

  • épületkarbantartás során felmerülő összes hibák szakszerű javítása
  • üzemzavarok gyors elhárítása
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • feladatokkal kapcsolatos információ áramlásának biztosítása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • fegyelmezett, pontos, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • 1 éven belüli tüdőszűrő lelet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • azonnali munkakezdés
  • létesítmény karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Szakmai továbbképzés támogatása
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 127.

Amennyiben érdekel a lehetőség kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat csatold jelentkezéskor – Kérjük, bérigényt is jelölj meg!

"Az EU Általános adatvédelmi rendelet (GDPR) előírásainak megfelelően, az Alföldi Tej Kft. adatkezelési tájékoztatója a vállalat honlapján, a Karrier fülön található nyitott pozíció leírásokban szerepel."

Székesfehérvár