Key Account Manager (Budapest)

A HVG hetilap, Extra Kiadványaink és a HVG könyvek mellett számos online termék tartozik a portfóliónkba. A partnereinkkel történő kommunikáció és értékesítési folyamat kiemelt szerepet kap az együttműködések kialakításában. Csapatunk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

Key Account Manager
beauty-pharma szektor

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Hirdetések értékesítése, sales prezentációk tartása,
  • Folyamatos kapcsolattartás során az ügyfelek igényeinek felmérése, megismerése, megértése; ügyfélkapcsolatok építése
  • Teljes körű ajánlatok, szerződések készítése, árképzés,
  • Meglévő és potenciális ügyfelek rendszeres látogatása,
  • Az ügyfélkör tudatos bővítése,
  • A konkurencia- és a beauty- pharma szektor eseményeinek követése.

Milyennek látjuk az ideális munkatársat?

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel szolgáltatás-értékesítési területen
  • Kitartó, pozitív beállítottságú vagy és jól kommunikálsz
  • Sikerorientált vagy, de könnyen túl tudsz lendülni a kudarcokon is
  • Ügyfélközpontú attitűd jellemez

Előny

  • Médiavállalatnál szerzett tapasztalat sales területen

Mit adunk ahhoz, hogy elérd a céljaidat és jól érezd magad?

  • Egyedülálló vállalati portfólióval dolgozhatsz, olyan vezető márkákat képviselve, mint a HVG, Jobline.hu, HVG Állásbörze, Eduline.hu
  • Önálló, felelősségteljes pozícióban teljesítheted ki sales-karriered;

és olyan pluszokat, mint:

  • Premier előtti filmvetítéseken, koncerteken vehetsz részt
  • Múzeumi és színházi látogatásaid is támogatjuk;
  • Van zárt bringaparkolónk
  • HVG Klubkártyát is adunk
  • Könnyedén hozzájuthatsz a HVG által kiadott lapokhoz
  • Szuper könyveinket fele áron veheted meg
  • Kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern, napfényes, budai, parkos irodaházunkban

Munkavégzés helye

III. kerület, Montevideo utca 14.

Budapest