Könyvelő (Győr)

Könyvelő

Leírás

Győri partnercégünk pénzügyi csapatába keresünk könyvelő kollégát

Könyvelő

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Bank könyvelése, utalások előkészítése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Utazási költségek elszámolása
  • Munkavállalókkal kapcsolatos juttatások elszámolása
  • Havi és éves zárási feladatokban való közreműködés
  • Könyvvizsgálati munkák támogatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, szoros együttműködés házon belül a társosztályokkal

Elvárások
  • Minimum középfokú pénzügyi végzettség
  • 2-4 éves szakmai tapasztalat könyvelési területen
  • Számviteli ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előny:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Multinacionális gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit kínálunk
  • Megbízható, nemzetközi háttérrel rendelkező, növekedés előtt álló vállalat
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Győr

Győr