Legyél nálunk Te is Technikus (Analitika labor)! (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szívesen lennél egy piacvezető állategészségügyi vállalat csapattagja, ahol napi szinten rajtad is múlik, hogy megfelelő minőségű oltóanyagot termeljünk? Szeretnél velünk dolgozni az állatok egészségének megőrzésében, egy olyan stabil cégnél, mint a Ceva-Phylaxia, ami folyamatosan bővül?

A Ceva-Phylaxia Zrt. Ipari Fejlesztési Igazgatósága új munkatársat keres, hogy csatlakozzon jó nevű, elismert és felkészült csapatunkhoz.

Legyél nálunk Te is Technikus (Analitika labor)!

Tudtad? A Ceva-Phylaxia haszonállatok vakcinái és szolgáltatásai segítik megóvni mind az állatok, mind az emberek egészségét.

Milyen feladatok várnak rád?:

  • Alapanyagok Gyógyszerkönyv szerinti vizsgálata
  • Gyártásközi és késztermékek analitikai vizsgálata
  • Mérőműszerek kezelése, eredmények számolása, rögzítése
  • Dokumentálás- primer dokumentumok megírása, számítógépes dokumentumok elkészítése
  • Laboratórium rendjének biztosítása,
  • Asszisztensi feladatok ellátása

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?

  • Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat
  • Vidám és jókedvű csapat vár téged
  • Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon
  • Ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban
  • Az ebédidő a munkaidő része

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:

  • Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
  • Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk
  • Műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog
  • Családodat iskolakezdési támogatással segítjük
  • Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál
  • Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal
  • Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk
  • Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra
  • Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást
  • Életkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunk

Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:

  • Szerves és szervetlen kémia ismerettel rendelkeznek
  • Csapatban és egyénileg is szeretsz dolgozni
  • GMP alapján pontosan végzed el a dokumentációs feladatokat
  • Számítógépes alapismeretekkel rendelkezel
  • Végzettséget tekintve: vegyész, vegyipari vagy környezetvédelmi technikusi képesítés szükséges

Budapest