Marketing gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Oriflame Hungary Kft. több, mint 50 éve teszi lehetővé az emberek számára a világ minden táján, hogy ünnepeljék egyedi szépségüket, és teljesítsék álmaikat. Csatlakozz te is egy szenvedélyes és támogató, nemzetközi közösséghez!

Marketing gyakornok

Feladatok

  • 3 hetente történő katalógusváltás online előkészítése és támogatása
  • Regionális angol nyelvű anyagok lokális adaptációja - fordítások, videó feliratkozások
  • Klasszikus, offline marketing gyakornoki feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, talpraesett, proaktív hozzáállás
  • Online tartalomkészítésben való jártasság
  • Office programok felhasználói szintű ismerete, különösen PowerPoint

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 25-30 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Rugalmas munkaidő

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Marketing tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest I.

Budapest