Mérlegképes könyvelő (Budapest)

Budapesti könyvelőiroda megbízásából keresünk főállású vagy részmunkaidős (min. 30 óra vállalása) munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Elvárások:

  • Felsőfokú szakképesítés,
  • Jó együttműködő képesség, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés, ügyfélközpontúság,
  • MS Word és Excel ismerete

Feladatok:

  • Kis és középvállalkozások teljes körű könyvelése,
  • Kontírozás,
  • Vevő, szállító, bank, vegyes tételek könyvelése, ellenőrzése,
  • Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Havi, negyedéves adóbevallások,
  • Kimutatások, statisztikák és KSH bevallások elkészítése és beküldése,
  • Év végi zárás és beszámolók készítése.

Amit kínálunk:

  • Kiegyensúlyozott munkahelyi légkör,
  • Hosszútávú együttműködés,
  • Rugalmasság,
  • Biztos jövedelem,
  • Heti maximum 2 nap home office lehetséges, ,

Friss nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest