Mikrobiológus (Nyíregyháza)

A hirdetés már lejárt!

Mikrobiológus

Leírás

Termőtalajjal és tápanyag-utánpótlással foglalkozó partnerünk részére MIKROBIOLÓGUS munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Meglévő termékek fejlesztése
  • Új termékek kifejlesztése
  • Kísérletek önálló megtervezése, kivitelezése
  • Szakirodalmak naprakész ismerete
  • Mikrobiológiai kísérletek beállítása és értékelése
  • Gyártásközi mintavétel és ellenőrzés
  • Analitikai mérések kivitelezése (enzim, fitohormon, mikotoxin vizsgálatok)
  • Eredmények papíron és elektronikus formában történő dokumentálása

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (biológus, mikrobiológus, biomérnök, biotechnológus)
  • 1-3 év laboratóriumban szerzett releváns munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Elhivatottság, megbízhatóság
  • Fermentációs területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Talajökológiai ismeret előnyt jelenthet

Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes körű betanítás
  • Támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza