Minőségbiztosítási asszisztens (Székesfehérvár)

Minőségbiztosítási asszisztens

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Beszállítói folyamatok fejlesztésében, illetve termék,- és audit folyamatban való aktív részvétel
  • Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen
  • Teljes körű reklamációkezelés
  • Nyilvántartások vezetése
  • „Első minta” vizsgálati jelentések elkészítése a vevő felé
  • Minőségbiztosításért felelős irányító kolléga által kért dokumentumok elkészítése, adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vevőorientált hozzáállás, segítőkészség
  • Képesség mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)

Előnyök

  • Hasonló területeken szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség - műszaki területen
  • Autóipari követelmények ismerete
  • További nyelv ismerete, elsősorban német

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, családias légkör
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség
  • Vezetői támogatás
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.