Műszaki értékesítő (Debrecen)

Hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartássával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki értékesítő

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (kereskedelmi szakirány előny),
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Magabiztos számítógépes ismeretek,
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
  • Jó fizikai állóképesség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Vevő orientált beállítottság

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret,
  • Pneumatikai ismeretek

Feladatok:

  • Meglévő és új ügyfelek magas szintű kiszolgálása,
  • Ajánlatok bekérése beszállító partnereinktől,
  • Árajánlatok készítése kivitelező, beruházó partnerek részére,
  • Vállalatirányítási rendszerben történő önálló munkavégzés,
  • Raktári rend fenntartása,
  • Beérkező termékek átvétele,
  • Pénztárkezelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Munkába járási támogatás,
  • Egyműszakos munkarend,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, ,

Megbízóról:, Debreceni székhelyű partnercégünk 2003-ban alakult, azóta kiemelkedő teljesítménnyel szolgálja a hidraulikus rendszerek építésének, javításának és karbantartásának területét. Legyen szó tervezésről, szaktanácsadásról vagy magas minőségű hidraulikus elemek forgalmazásáról, ügyfelei széles körének nyújt megoldásokat. Megbízhatóságukat a korábbi projektek, referenciák alapján bizonyítják. Ha úgy érzed, rendelkezel kellő tapasztalattal jelentkezz műszaki értékesítőnek!, , Legyél Te a következő új munkatársunk!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Debrecen